opis

Decoupage, biżuteria, dekoracje...miejsce, w którym odpoczywam i tworzę. Zapraszam.

środa, 19 lipca 2017

Liebster Blog Award

Witajcie Kochani:)
Wracam po prawie dwumiesięcznej przerwie, na którą nie mam żadnego usprawiedliwienia:) Dziś trochę inaczej niż zwykle:).jak się domyślacie z tytułu posta, jakiś czas temu spotkała mnie miła niespodzianka. Wyróznienie LBA otrzymałam od Kasi z bloga Made by Kate. Jest mi bardzo miło i mam nadzieję, że Kasia wybaczy mi opóźnienie w przystąpieniu do zabawy:) 


Dla przypomnienia: "Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera. Nominuje się blogi, które działają od niedawna lub mają mniejszą liczbę obserwujących, tak by też miały szansę zaistnieć w blogowej społeczności oraz zadaje się im swoich 11 pytań. Nie można nominować bloga, z którego otrzymało się wyróżnienie. Zabawa nie jest przymusem". Szczerze mówiąc nigdy nie brałam udziału w takich zabawach i nie czuję się w nich dobrze, ale cóż, są pytania, postaram się żeby były odpowiedzi:) 

1. Praca, której tworzenie sprawiło Ci najwięcej frajdy. Mój zegar kuchenny oraz mój pierwszy mebelek, stara szafka, którą zabrałam z domu rodzinnego i przenosiła się ze mną w czasie kolejnych przeprowadzek (Gdańsk, Tychy, Białystok, Bielsko-Biała), Byłam szczęśliwa, kiedy wreszcie miałam warunki, żeby uwolnić ją od wielu warstw farby olejnej i ozdobić na nowo. Teraz zdobi naszą pracownię:) 
2. Największe wyzwanie przed jakim stanęłaś w życiu.
Największe to walka z chorobą mojej mamy, niestety ostatecznie przegrana. Z tych przyjemniejszych to wyzwanie, które podjęliśmy razem z mężem, kupno i remont kapitalny starego domu. Projekt robiłam pewnie z pół roku, bo ciągle zmieniały nam się koncepcje:) Nadal nie wszystko jest skończone:)

3. Ostatnio przeczytana książka i wrażenia z niej. 
"Ta chwila" Guillaume Musso. Podobała mi się, trudno się od niej oderwać, zakończenie jest dość zaskakujące, a wrażenia... stwierdziłam, że czasami "znikam" w pracowni na zbyt długo:) :)

4. Co robisz na co dzień, poza blogowaniem?
Dom i Pracownia, to one pochłaniają większość mojego czasu:) 

5. Kto był Twoim idolem gdy miałaś naście lat?
Raczej nie miałam jednego idola. 


6. Jaka piosenka odzwierciedla Twój charakter?
Nie znam takiej piosenki

7. Jakie jest Twoje spełnione marzenie z dzieciństwa?
No oczywiście być dorosłą (to okazało się przereklamowane:)), pies i własna pracownia:) Takie zdjęcie odgrzebałam ostatnio, tworzę tu swoje dzieło w pracowni mojej babci. Mojej pracowni i moim pracom daleko do miejsca i dzieł zapamiętanych z dzieciństwa, ale marzenie można zaliczyć do spełnionych:)
 

8. Jaki film mogłabyś oglądać i oglądać i oglądać...?

Avatar i Matrix. No może nie tak w kółko, ale lubię je odświeżyć:)

9. Bez czego dzień jest dla Ciebie dniem straconym?
Raczej z czym - z migreną:(

10. Skąd czerpiesz pomysły na swoje prace? 
Inspiracje są wszędzie. Uwielbiam przeglądać internet i np Moje Mieszkanie, ale chyba najwięcej pomysłów rodzi się z potrzeby i w czasie robienia zakupów rękodzielniczych:) Kiedy widzę nowy papier, serwetkę, materiał już zaczynam snuć plany do czego go użyję, znacie to uczucie?:):):)

11. Co dobrego dziś Ci się zdarzyło?
Leniwy poranek, kawa na tarasie, dzień dopiero się zaczyna:) 

Jak wiecie teraz powinnam zadać swoje pytania i nominować kolejne blogi. Już nawet wymyśliłam pytania, ale to ostatnie zadanie mnie przerosło, bo po pierwsze chciałabym wyróżnić wszystkie twórcze babeczki do których zaglądam, a po drugie kogo bym nie wybrała to okazuje się, że to nie jest blog z małym stażem i przeważnie każda z Was była już co najmniej raz wyróżniona:):) Wybaczcie, ale nikogo nie nominuję, gdybym się nadal zastanawiała to nie wstawiłabym tego posta jeszcze pewnie z miesiąc:) 
Kończę więc przesyłając Wam cieplutkie pozdrowienia i do następnego:) Pa!:)

5 komentarzy:

 1. Gratuluję wyróżnienia! Dom pięknieje!! możesz być z siebie dumna! Ja też lubię leniwe poranki:)) Pozdrawiam wakacyjnie:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyróżnienia .Milo jest Cie bardziej poznać i miło podglądać prace ,które powstają w Twojej pracowni .Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyróżnienia.Twoje prace są piękne komoda wprost cudeńko,ale najbardziej zachwyciła mnie przemiana waszego domu.Z domu mającego już kilka wiosen zrobić coś tak niebywałego to nielada sztuka pozdrawiam cieplutko i życzę dalszej owocno-twórczej pracy ☺

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło poznać Cię nieco bliżej:)Gratuluję wyróżnienia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyróżnienia :) Bardzo podoba mi się ta zabawa; Fajnie było poczytać coś o Tobie :)
  Remontowany dom prezentuje się wspaniale. Podoba mi się także to, co napisałaś o inspiracjach - mnie też jakiś element na zakupach (najczęściej serwetka) zachęca do wzięcia się za kolejny projekt :)
  Moim (nieśmiałym) marzeniem też jest własna pracownia, ale muszę to odłożyć na "za jakiś czas" - powiem szczerze, że czytając o Tobie moje marzenie się wzmocniło :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i za wszystkie pozostawione komentarze:)
Pozdrawiam